Πρώτη Ομάδα Season 2017-2018
Προηγούμενο τεχνικό επιτελείο

Βοηθός Προπονητής


Προπονητής Τερματοφύλακων


Γυμναστής


Αναλυτής Τακτικής


Διευθυντής Ποδοσφαίρου


   ΑγώνεςΒαθμοί
1ΑΠΟΕΛΑΠΟΕΛ3686
2ΑπόλλωναςΑπόλλωνας3682
3ΑνόρθωσηΑνόρθωση3669
4AEKAEK3669
5ΑΕΛΑΕΛ3658
6ΟΜΟΝΟΙΑΟΜΟΝΟΙΑ3647
7Νέα ΣαλαμίναΝέα Σαλαμίνα3648
8ΕρμήςΕρμής3646
9Δόξα ΚατωκοπιάςΔόξα Κατωκοπιάς3646
10Πάφος FCΠάφος FC3642
11ΑΛΚΗ ΟρόκλινηςΑΛΚΗ Ορόκλινης3639
12ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός3624
13ΆρηςΆρης2616
14Εθνικός ΆχναςΕθνικός Άχνας268
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενη Έπαθλο
2017-08-19ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ0-1ΑΛΚΗ ΟρόκλινηΠρωτάθλημα
2017-08-19ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥΠρωτάθλημα
2017-08-20ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1ΑΝΟΡΘΩΣΗΠρωτάθλημα
2017-08-21ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0-0ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-08-26ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-0ΠΑΦΟΣ F.C.Πρωτάθλημα
2017-08-26ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-1ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΠρωτάθλημα
2017-08-27Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ2-0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-08-27ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ2-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΠρωτάθλημα
2017-08-27ΑΛΚΗ Ορόκλινη0-1ΑΝΟΡΘΩΣΗΠρωτάθλημα
2017-09-09ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ1-1ΑΠΟΛΛΩΝΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-09ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-09ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-4ΑΠΟΕΛΠρωτάθλημα
2017-09-10ΠΑΦΟΣ F.C.1-1ΑΛΚΗ ΟρόκλινηΠρωτάθλημα
2017-09-10ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-10ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥΠρωτάθλημα
2017-09-11ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-4Α.Ε.Κ. ΛΑΡΝΑΚΑΣΠρωτάθλημα
Όνομα Παίκτη Συμμετοχές Βασικός Αναπληρωματικός Λεπτά συμμετοχής Ασίστ Γκολ Κίτρινες κάρτες Κόκκινες κάρτες
Γιώργος Κακουλλής 1 0 1 3 0 0 0 0
Σταύρος Χριστοφόρου 2 0 2 71 1 0 0 0
Ανδρόνικος Κακουλλής 1 0 1 1 0 0 0 0
Χρίστιαν Φώτη 3 3 0 227 0 0 0 0
Θεόφιλους Σόλομον 7 1 6 209 0 1 0 0
Νικολάι Κιπιάνι 13 5 8 662 0 1 0 0
Τζον Αλβμπάγκε 1 1 0 37 0 0 0 0
Νικολάι Μιχαΐλοφ 10 9 1 796 0 0 1 0
Ανδρέας Κατσαντώνης 7 3 4 242 0 1 0 0
Ράφαελ Λόπες 25 18 7 1605 3 7 2 0
Νικάντρο Μπρέβελντ 16 9 7 868 0 0 0 0
Αλέξανδρος Αντωνίου 1 1 0 90 0 0 0 0
Ανδρέας Χριστοδούλου 15 12 3 1222 0 0 0 0
Κωνσταντίνος Παναγή 5 5 0 378 0 0 1 0
Μάριος Δημητρίου 14 8 6 727 1 0 0 0
Μαμαντού Καντέ 24 22 2 1876 3 3 2 0
Ματ Νταρμπισάιαρ 33 33 0 2935 4 23 1 0
Ανδρέας Φραγκέσκου 1 1 0 45 0 0 0 0
Γουΐλιαμ Σοάρες 31 30 1 2653 0 2 0 1
Μπόρχα Εκίθα 6 5 1 432 0 1 0 1
Φάνος Κατελάρης 27 21 6 2005 1 0 2 0
Άλεξ Σοάρες 30 30 0 2633 1 1 2 0
Ρουμπενίλσον Κανού 22 16 6 1550 4 0 0 1
Μαρίνος Τζιωνής 2 1 1 45 0 0 0 0
Χεντβίγκες Μαδούρο 28 20 8 1592 0 1 0 0
Ανδρέας Παναγιώτου 5 2 3 130 0 0 0 0
Ρενάτο Μαργκάσα 22 22 0 1910 8 3 3 0
Τζαΐλσον Αραούχο 30 28 2 2461 3 1 0 0
Δημήτρης Χριστοφή 31 25 6 2249 7 6 1 0
Τζαρσίνιο Αντόνια 33 25 8 2178 4 1 0 0
Λούκας Βύντρα 15 14 1 1270 0 1 1 1
Scores
Assist
Cards

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 19 Αυγούστου 2017

7:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΑΛΚΗ Ορόκλινη0-1
7:00 pmΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0

Κυριακή, 20 Αυγούστου 2017

7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1

Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2017

7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ0-0

Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε.Κ.5-2

Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0

Τετάρτη, 10 Ιανουαρίου 2018

7:00 pmΠΑΦΟΣ F.C-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 26 Αυγούστου 2017

7:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΠΑΦΟΣ F.C.3-0
7:00 pmΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1

Κυριακή, 27 Αυγούστου 2017

7:00 pmΑ.Ε.Κ. ΛΑΡΝΑΚΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ2-0
7:00 pmΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-1
7:00 pmΑΛΚΗ Ορόκλινη- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ0-1

Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018

5:30 pmΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ- ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ0
8:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΟλυμπιακός – Απόλλων (Cytavision Sports 7)1-1
7:00 pmΑΕΛ – Δόξα Κατωκοπιάς (Cytavision Sports 2)1-0
8:00 pmΝέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1)4-1

Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΠάφος F.C. - Αλκή (Cytavision Sports 2)1-0
7:00 pmΟμόνοια - Εθνικός Άχνας (Primetel)2-1
7:00 pmΑνόρθωση – Άρης (Cytavision Sports 1)1-0

Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΕρμής Αραδίππου – ΑΕΚ (Cytavision Sports 1)0-4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-2
7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
8:00 pmΑΕΚ – ΑΕΛ1-0

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΔΟΞΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ4-1
7:00 pmΑΛΚΗ – ΑΡΗΣ3-3

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ4-2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΡΗΣ – ΑΠΟΕΛ0-0

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΛΚΗ2-2
7:00 pmΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1
8:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΚ1-0

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ2-0
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΦΟΣ FC0-0

Δευτέρα, 25 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς2-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου2-1
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1
8:00 pmΑΕΚ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ5-0
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΛ0-1
7:00 pmΔΟΞΑ – ΑΡΗΣ2-1
8:00 pmΑΛΚΗ – ΑΠΟΕΛ0-1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς2-0

Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1
8:00 pmΑΡΗΣ – ΑΕΚ0-5

Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΛΚΗ0-3
8:00 pmΑΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC0-1

Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας0-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΛΚΗ – ΔΟΞΑ0-5
6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ1-0
7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ4-0
8:00 pmΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ3-1
8:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2

Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ2-1
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ1-0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΔΟΞΑ – ΑΕΚ1-3
8:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ1-3

Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ0
6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΠΑΦΟΣ FC1-1
7:00 pmΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ2-1
8:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης3-2

Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ1-1
8:00 pmΑΛΚΗ – ΑΕΚ0-1

Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ4-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ0-0
7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1
8:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΕΛ0-1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ5-1
6:00 pmΔΟΞΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ4-2
7:00 pmΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-2

Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC4-0
4:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ1-1
5:00 pmΑΕΛ – ΑΛΚΗ3-0
6:00 pmΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ1-3

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

5:00 pmΑΛΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-4
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΚ0-3
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ0-0

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ3-1
6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2

Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ1-0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ6-1
6:00 pmΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ0-2
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ1-1

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC2-0
5:00 pmΔΟΞΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ1-2
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΛΚΗ2-3

Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ4-0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΦΟΣ FC6-0
5:00 pmΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ2-1
6:00 pmΑΛΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας2-1

Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΡΗΣ – ΑΕΛ1-2
5:00 pmΔΟΞΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας3-0
6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-0

Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017

7:00 pmΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ5-0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΕΡΜΗΣ – ΔΟΞ1-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ0-0
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ –ΑΛΚΗ2-1

Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ2-0
5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ1-2

Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017

5:30 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ0-1
8:00 pmΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ0-0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΡΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-2
5:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-2
7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-1

Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας5-0
5:00 pmΔΟΞΑ – ΑΕΛ0-0
6:00 pmΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου1-1

Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2017

7:00 pmΑΛΚΗ – ΠΑΦΟΣ FC2-1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Tετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ3-2
6:00 pmΑΕΛ – ΑΕΚ0-0
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ0-3

Πέμπτη, 21 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞA0-1
6:00 pmΑΡΗΣ – ΑΛΚΗ0-0
7:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ0-6
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC3-0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 2 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΔΟΞΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-0
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ0-0
7:00 pmΑΛΚΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ0-3

Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ5-2
6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ1-1
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1
7:00 pmΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ2-3
5:00 pmΕΡΜΗΣ- ΠΑΦΟΣ F.C2-0
5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-0

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-0
5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ-Α.Ε.Κ3-1
5:00 pmΑΠΟΕΛ- ΑΛΚΗ4-0

Δευτέρα, 8 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΡΗΣ-ΔΟΞΑ1-0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018

5:00 amΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ0-3
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ-ΕΡΜΗΣ3-0
5:00 pmΑ.Ε.Κ-ΑΡΗΣ4-1

Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΔΟΞΑ-ΑΠΟΕΛ0-8
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1
5:00 pmΠΑΦΟΣ F.C-ΑΕΛ0-1

Δευτέρα, 15 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΛΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ2-3
5:00 pmΔΟΞΑ-ΑΛΚΗ0-1
5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-1

Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΠΑΦΟΣ F.C.3-0
5:00 pmΑΠΟΕΛ-Α.Ε.Κ.3-1
5:00 pmΑΡΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-1

Δευτέρα, 22 Ιανουαρίου 2018

7:00 pmΕΡΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ4-0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 30 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - AEΛ1-2
6:00 pmAΛΚΗ - ΕΡΜΗΣ3-4
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ5-1

Τετάρτη, 31 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΡΗΣ0-4
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΕΛ1-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1
7:00 pmΑ.Ε.Κ. - ΔΟΞΑ4-0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου 2018

5:00 pmΑΡΗΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.0-6
6:00 pmΑΠΟΕΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ7-1
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-0
7:00 pmΑ.Ε.Κ. - ΑΛΚΗ2-1

Τετάρτη, 7 Φεβρουαρίου 2018

5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ1-2
6:00 pmΑΕΛ - ΕΡΜΗΣ1-0
7:00 pmΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου

4:00 pmEΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΔΟΞΑ0-4
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΡΗΣ3-0
6:00 pmΕΡΜΗΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-1

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

3:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΑΠΟΕΛ2-3
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΕΚ2-0
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-3

Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου

7:00 pmΑΛΚΗ - ΑΕΛ2-4

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου

4:00 pmΑΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ6-1
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΛΚΗ5-1
5:00 pmΑΠΟΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΑΕΛ0-3

Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου

3:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΕΡΜΗΣ4-0
5:00 pmΔΟΞΑ - ΠΑΦΟΣ1-1

Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου

6:00 pmΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ0-1

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου

4:00 amΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ1-4
6:00 pmΕΡΜΗΣ - ΑΡΗΣ4-1
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΕΛ2-3

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου

3:00 pmΑΛΚΗ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ0-4
4:00 pmΑΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΔΟΞΑ1-3
6:00 pmΠΑΦΟΣ F.C. – ΑΕΚ1-1

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 3 Μαρτίου 2018

4:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ0-1
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΕΛ5-1
7:00 pmΑΕΚ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ2-2

Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018

3:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ0-2
5:00 pmΕΡΜΗΣ - ΑΛΚΗ0-1
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΠΑΦΟΣ FC1-3

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 10 Μαρτίου 2018

4:00 pmΔΟΞΑ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-6
5:00 pmΑΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
7:00 pmΑΛΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-1

Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018

3:00 pmΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ0-0
6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ1-2

Δευτέρα, 12 Μαρτίου 2018

7:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΕΡΜΗΣ0-1

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018

4:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΚ1-3
6:00 pmΑΛΚΗ - ΠΑΦΟΣ FC3-0
7:00 pmΑΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1

Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018

3:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΠΟΕΛ4-2
4:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ0-2
6:00 pmΕΡΜΗΣ - ΔΟΞΑ2-1

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 31 Μαρτίου 2018

4:00 pmΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ3-1
5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΕΡΜΗΣ2-0
6:00 pmΔΟΞΑ - ΑΚΛΗ4-3
7:00 pmΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ3-0

Κυριακή, 1 Απριλίου 2018

3:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2
5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΦΟΣ FC3-0

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 3 Απριλίου 2018

5:00 pmΑΛΚΗ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-0
7:00 pmΑΕΛ - ΑΕΚ3-2

Τετάρτη, 4 Απριλίου 2018

4:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΠΟΕΛ0-0
5:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΔΟΞΑ1-0
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ3-0
7:00 pmΕΡΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-2

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 14 Απριλίου

4:00 pmΑΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ0-2
5:00 pmΔΟΞΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ5-0
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΕΚ1-1

Κυριακή, 15 Απριλίου

4:00 pmΑΠΟΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ4-1
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-2

Δευτέρα, 16 Απριλίου

7:00 pmΑΛΚΗ - ΕΡΜΗΣ2-3

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 21 Απριλίου

6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΛ1-2
6:00 amΝέα Σαλαμίνα - Δόξα4-1
7:00 pmΕΡΜΗΣ - ΠΑΦΟΣ FC0-1

Κυριακή, 22 Απριλίου

7:00 pmΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ1-3
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ3-1

Δευτέρα, 23 Απριλίου

7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΚΗ0-3

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 28 Απριλίου

5:00 pmΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ2-3
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΕΛ0-0

Κυριακή, 29 Απριλίου

5:00 pmΑΕΚ - ΟΜΟΝΟΙΑ2-0
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-1
7:00 pmΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ2-1

Δευτέρα, 30 Απριλίου

7:00 pmΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΛΚΗPENDING

35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 05 Μαΐου

7:00 pmΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ1-2
5:00 pmΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ1-3
5:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΟΛΥΜΟΙΑΚΟΣ3-2

Κυριακή, 06 Μαΐου

7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ3-0

Δευτέρα, 07 Μαΐου

7:00 pmΕΡΜΗΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-

36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 12 Μαΐου

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ3-3
7:00 pmΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ2-1

Κυριακή, 13 Μαΐου

5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΑΛΚΗ4-0
5:00 pmΔΟΞΑ - ΠΑΦΟΣ FC0-3
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ1-0
7:00 pmΑΕΚ - ΑΕΛ3-2
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΤηλεοπτική μετάδοσηΟμάδα ΕντόςΑποτέλεσμαΟμάδα ΕκτόςΝίκη/Ήττα
10/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣWin
16/09/20177:00 pmΣτέλιος ΚυριακίδηςCytavisionΠΑΦΟΣ F.C2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
20/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ5-2Α.Ε.Κ.Win
23/09/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ2-2ΑΛΚΗDraw
30/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣDraw
15/10/20176:00 pmΓΣΖCytavisionΕΡΜΗΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
21/10/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-0ΑΕΛWin
24/10/20178:00 pmΑμμόχωστοςCytavisionΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ3-1ΟΜΟΝΟΙΑWin
28/10/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-1ΑΝΟΡΘΩΣΗDraw
04/11/20177:00 pmΤΣΙΡΕΙΟCytavisionΑΡΗΣ2-2ΟΜΟΝΟΙΑDraw
17/11/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-3ΑΠΟΕΛLose
26/11/20175:00 pmΜΑΚΑΡΕΙΟ στάδιοCytavisionΔΟΞΑ1-2ΟΜΟΝΟΙΑWin
04/12/20177:00 pmΓΣΠCytavisionΑ.Ε.Κ.5-0ΟΜΟΝΟΙΑLose
11/12/20175:30 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ0-1ΑΠΟΛΛΩΝΑΣLose
16/12/20175:00 pmΔασάκιCytavisionΕΘΝΙΚΟΣ2-2ΟΜΟΝΟΙΑDraw
21/12/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΠΑΦΟΣ FCWin
02/01/20187:00 pmΑμμόχωστοςCytavisionΑΛΚΗ0-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
06/01/20184:00 pmΜακάρειο στάδιοCytavisionΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
13/01/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΕΡΜΗΣWin
17/01/20188:00 pmΤΣΙΡΕΙΟPrimeTelΑΠΟΛΛΩΝ1-0ΟΜΟΝΟΙΑLose
20/01/20184:00 pmΤΣΙΡΕΙΟCytavisionΑΕΛ2-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
30/01/20187:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ5-1ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑWin
07/02/20187:00 pmΑντώνης ΠαπαδόπουλοςCytavisionΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2ΟΜΟΝΟΙΑWin
10/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΆρηςWin
14/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ2-3ΔΟΞΑLose
17/02/20185:00 pmΓΣΠCytavisionΑΠΟΕΛ2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
21/02/20185:00 pmΜΑΚΑΡΕΙΟCytavisionΔΟΞΑ1-1ΟΜΟΝΟΙΑDraw
25/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-3ΔΟΞΑLose
04/03/20183:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ0-2ΑΠΟΕΛLose
10/03/20185:00 pmΤΣΙΡΕΙΟCytavisionΑΕΛ2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
17/03/20184:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-3ΑΕΚLose
01/04/20186:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-2ΑΝΟΡΘΩΣΗLose
04/04/20187:00 pmΤΣΙΡΕΙΟPrimeTelΑΠΟΛΛΩΝ3-0ΟΜΟΝΟΙΑLose
15/04/20187:00 pmΓΣΠCytavisionΑΠΟΕΛ4-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
21/04/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-2ΑΕΛLose
29/04/20185:00 pmAEK ARENACytavisionAEK2-0OMONOIALose
06/05/20186:00 pmΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣCytavisionΑΝΟΡΘΩΣΗ2-1ΟΜΟΝΟΙΑlose
13/05/20187:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-0ΑΠΟΛΛΩΝΑΣWin