Γυναικεία Ομάδα Ποδοσφαίρου Season 2017-2018
Προηγούμενο τεχνικό επιτελείο

Προπονητής


Βοηθός Προπονητής


Προπονητής Τερματοφύλακων


Γυμναστής


Αναλυτής Τακτικής


Διευθυντής Ποδοσφαίρου


   ΑγώνεςΒαθμοί
1ΑΠΟΕΛΑΠΟΕΛ2457
2ΑπόλλωναςΑπόλλωνας2455
3ΑνόρθωσηΑνόρθωση2450
4AEKAEK2449
5ΑΕΛΑΕΛ2445
6ΟΜΟΝΟΙΑΟΜΟΝΟΙΑ2444
7Δόξα ΚατωκοπιάςΔόξα Κατωκοπιάς2430
8ΕρμήςΕρμής2427
9Πάφος FCΠάφος FC2424
10ΑΛΚΗ ΟρόκλινηςΑΛΚΗ Ορόκλινης2423
11Νέα ΣαλαμίναΝέα Σαλαμίνα2421
12ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός2417
13ΆρηςΆρης2416
14Εθνικός ΆχναςΕθνικός Άχνας248
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενη Έπαθλο
2017-08-19ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ0-1ΑΛΚΗ ΟρόκλινηΠρωτάθλημα
2017-08-19ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥΠρωτάθλημα
2017-08-20ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1ΑΝΟΡΘΩΣΗΠρωτάθλημα
2017-08-21ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0-0ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-08-26ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-0ΠΑΦΟΣ F.C.Πρωτάθλημα
2017-08-26ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-1ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΠρωτάθλημα
2017-08-27Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ2-0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-08-27ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ2-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΠρωτάθλημα
2017-08-27ΑΛΚΗ Ορόκλινη0-1ΑΝΟΡΘΩΣΗΠρωτάθλημα
2017-09-09ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ1-1ΑΠΟΛΛΩΝΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-09ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-09ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-4ΑΠΟΕΛΠρωτάθλημα
2017-09-10ΠΑΦΟΣ F.C.1-1ΑΛΚΗ ΟρόκλινηΠρωτάθλημα
2017-09-10ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣΠρωτάθλημα
2017-09-10ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥΠρωτάθλημα
2017-09-11ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-4Α.Ε.Κ. ΛΑΡΝΑΚΑΣΠρωτάθλημα
Όνομα Παίκτη Συμμετοχές Βασικός Αναπληρωματικός Λεπτά συμμετοχής Ασίστ Γκολ Κίτρινες κάρτες Κόκκινες κάρτες
Θεόφιλους Σόλομον 2 0 2 40 0 1 1 0
Νικολάι Κιπιάνι 4 1 3 198 0 1 0 0
Τζον Αλβμπάγκε 1 1 0 37 0 0 0 0
Νικολάι Μιχαΐλοφ 5 4 1 346 0 0 1 0
Ράφαελ Λόπες 23 18 5 1548 3 7 2 0
Νικάντρο Μπρέβελντ 9 3 6 372 0 0 3 0
Ανδρέας Χριστοδούλου 9 6 3 682 0 0 0 0
Κωνσταντίνος Παναγή 5 5 0 378 0 0 1 0
Μάριος Δημητρίου 10 5 5 505 1 0 4 0
Μαμαντού Καντέ 17 16 1 1346 2 3 5 0
Ματ Ντάρμπισαϊρ 22 22 0 1945 4 17 2 0
Γουΐλιαμ Σοάρες 20 19 1 1663 0 2 3 1
Φάνος Κατελάρης 19 15 4 1380 1 0 3 0
Άλεξ Σοάρες 23 23 0 2056 1 1 4 0
Ρουμπενίλσον Κανού 13 10 3 962 2 0 1 0
Χεντβίγκες Μαδούρο 18 11 7 895 0 1 2 0
Ανδρέας Παναγιώτου 3 0 3 40 0 0 0 0
Ρενάτο Μαργκάσα 22 22 0 1910 8 3 3 0
Τζαΐλσον Αραούχο 20 20 0 1769 2 0 1 0
Δημήτρης Χριστοφή 22 17 5 1550 7 6 3 0
Τζαρσίνιο Αντόνια 23 16 7 1347 2 1 1 0
Λούκας Βύντρα 5 4 1 370 0 1 0 0
Scores
Assist
Cards

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 19 Αυγούστου 2017

7:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΑΛΚΗ Ορόκλινη0-1
7:00 pmΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0

Κυριακή, 20 Αυγούστου 2017

7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1

Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2017

7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ0-0

Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε.Κ.5-2

Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0

Τετάρτη, 10 Ιανουαρίου 2018

7:00 pmΠΑΦΟΣ F.C-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 26 Αυγούστου 2017

7:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΠΑΦΟΣ F.C.3-0
7:00 pmΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1

Κυριακή, 27 Αυγούστου 2017

7:00 pmΑ.Ε.Κ. ΛΑΡΝΑΚΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ2-0
7:00 pmΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-1
7:00 pmΑΛΚΗ Ορόκλινη- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ0-1

Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018

5:30 pmΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ- ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ0
8:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΟλυμπιακός – Απόλλων (Cytavision Sports 7)1-1
7:00 pmΑΕΛ – Δόξα Κατωκοπιάς (Cytavision Sports 2)1-0
8:00 pmΝέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1)4-1

Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΠάφος F.C. - Αλκή (Cytavision Sports 2)1-0
7:00 pmΟμόνοια - Εθνικός Άχνας (Primetel)2-1
7:00 pmΑνόρθωση – Άρης (Cytavision Sports 1)1-0

Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΕρμής Αραδίππου – ΑΕΚ (Cytavision Sports 1)0-4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-2
7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
8:00 pmΑΕΚ – ΑΕΛ1-0

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΔΟΞΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ4-1
7:00 pmΑΛΚΗ – ΑΡΗΣ3-3

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ4-2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΡΗΣ – ΑΠΟΕΛ0-0

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΛΚΗ2-2
7:00 pmΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1
8:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΚ1-0

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ2-0
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΦΟΣ FC0-0

Δευτέρα, 25 Σεπτεμβρίου 2017

7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς2-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου2-1
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1
8:00 pmΑΕΚ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ5-0
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΛ0-1
7:00 pmΔΟΞΑ – ΑΡΗΣ2-1
8:00 pmΑΛΚΗ – ΑΠΟΕΛ0-1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς2-0

Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1
8:00 pmΑΡΗΣ – ΑΕΚ0-5

Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-1
7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΛΚΗ0-3
8:00 pmΑΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC0-1

Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας0-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΛΚΗ – ΔΟΞΑ0-5
6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ1-0
7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ4-0
8:00 pmΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ3-1
8:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2

Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ2-1
7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ1-0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΔΟΞΑ – ΑΕΚ1-3
8:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ1-3

Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ0
6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΠΑΦΟΣ FC1-1
7:00 pmΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ2-1
8:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης3-2

Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2017

7:00 pmΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ1-1
8:00 pmΑΛΚΗ – ΑΕΚ0-1

Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ4-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ0-0
7:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1
8:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΕΛ0-1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ5-1
6:00 pmΔΟΞΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ4-2
7:00 pmΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-2

Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC4-0
4:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ1-1
5:00 pmΑΕΛ – ΑΛΚΗ3-0
6:00 pmΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ1-3

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

5:00 pmΑΛΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ1-4
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΚ0-3
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ0-0

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ3-1
6:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2

Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ1-0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

6:00 pmΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ6-1
6:00 pmΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ0-2
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ1-1

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

4:00 pmΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC2-0
5:00 pmΔΟΞΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ1-2
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΛΚΗ2-3

Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017

7:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ4-0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΦΟΣ FC6-0
5:00 pmΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ2-1
6:00 pmΑΛΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας2-1

Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΡΗΣ – ΑΕΛ1-2
5:00 pmΔΟΞΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας3-0
6:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-0

Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017

7:00 pmΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ5-0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΕΡΜΗΣ – ΔΟΞ1-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ0-0
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ –ΑΛΚΗ2-1

Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ2-0
5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ1-2

Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017

5:30 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ0-1
8:00 pmΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ0-0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΡΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-2
5:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ2-2
7:00 pmΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-1

Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017

4:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας5-0
5:00 pmΔΟΞΑ – ΑΕΛ0-0
6:00 pmΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου1-1

Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2017

7:00 pmΑΛΚΗ – ΠΑΦΟΣ FC2-1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Tετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ3-2
6:00 pmΑΕΛ – ΑΕΚ0-0
7:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ0-3

Πέμπτη, 21 Δεκεμβρίου 2017

5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞA0-1
6:00 pmΑΡΗΣ – ΑΛΚΗ0-0
7:00 pmΕΡΜΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ0-6
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC3-0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 2 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΔΟΞΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-0
6:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ0-0
7:00 pmΑΛΚΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ0-3

Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ5-2
6:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ1-1
6:00 pmΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1
7:00 pmΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ2-3
5:00 pmΕΡΜΗΣ- ΠΑΦΟΣ F.C2-0
5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-0

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-0
5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ-Α.Ε.Κ3-1
5:00 pmΑΠΟΕΛ- ΑΛΚΗ4-0

Δευτέρα, 8 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΡΗΣ-ΔΟΞΑ1-0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018

5:00 amΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ- ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ0-3
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ-ΕΡΜΗΣ3-0
5:00 pmΑ.Ε.Κ-ΑΡΗΣ4-1

Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΔΟΞΑ-ΑΠΟΕΛ0-8
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ1-1
5:00 pmΠΑΦΟΣ F.C-ΑΕΛ0-1

Δευτέρα, 15 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΛΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΑΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ2-3
5:00 pmΔΟΞΑ-ΑΛΚΗ0-1
5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ3-1

Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ- ΠΑΦΟΣ F.C.3-0
5:00 pmΑΠΟΕΛ-Α.Ε.Κ.3-1
5:00 pmΑΡΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-1

Δευτέρα, 22 Ιανουαρίου 2018

7:00 pmΕΡΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ4-0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 30 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - AEΛ1-2
6:00 pmAΛΚΗ - ΕΡΜΗΣ3-4
7:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ5-1

Τετάρτη, 31 Ιανουαρίου 2018

5:00 pmΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΡΗΣ0-4
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΕΛ1-2
6:00 pmΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-1
7:00 pmΑ.Ε.Κ. - ΔΟΞΑ4-0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου 2018

5:00 pmΑΡΗΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.0-6
6:00 pmΑΠΟΕΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ7-1
6:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-0
7:00 pmΑ.Ε.Κ. - ΑΛΚΗ2-1

Τετάρτη, 7 Φεβρουαρίου 2018

5:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ1-2
6:00 pmΑΕΛ - ΕΡΜΗΣ1-0
7:00 pmΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ0-2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου

4:00 pmEΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΔΟΞΑ0-4
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΡΗΣ3-0
6:00 pmΕΡΜΗΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ2-1

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

3:00 pmΠΑΦΟΣ FC - ΑΠΟΕΛ2-3
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΕΚ2-0
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ0-3

Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου

7:00 pmΑΛΚΗ-ΑΕΛPENDING

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου

4:00 pmΑΕΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣPENDING
5:00 pmΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΛΚΗPENDING
5:00 pmΑΠΟΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑPENDING
7:00 pmΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛPENDING

Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου

3:00 pmΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΕΡΜΗΣPENDING
5:00 pmΔΟΞΑ-ΠΑΦΟΣPENDING

Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου

6:00 pmΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣPENDING

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου

4:00 amΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝPENDING
6:00 pmΕΡΜΗΣ-ΑΡΗΣPENDING
6:00 pmΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΕΛPENDING

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου

3:00 pmΑΛΚΗ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑPENDING
4:00 pmΑΕΛ-ΑΝΟΡΘΩΣΗPENDING
5:00 pmΟΜΟΝΟΙΑ-ΔΟΞΑPENDING
6:00 pmΠΑΦΟΣ F.C. – ΑΕΚPENDING
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΤηλεοπτική μετάδοσηΟμάδα ΕντόςΑποτέλεσμαΟμάδα ΕκτόςΝίκη/Ήττα
10/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣWin
16/09/20177:00 pmΣτέλιος ΚυριακίδηςCytavisionΠΑΦΟΣ F.C2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
20/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ5-2Α.Ε.Κ.Win
23/09/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ2-2ΑΛΚΗDraw
30/09/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣDraw
15/10/20176:00 pmΓΣΖCytavisionΕΡΜΗΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑLose
21/10/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-0ΑΕΛWin
24/10/20178:00 pmΑμμόχωστοςCytavisionΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ3-1ΟΜΟΝΟΙΑWin
28/10/20176:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-1ΑΝΟΡΘΩΣΗDraw
04/11/20177:00 pmΤΣΙΡΕΙΟCytavisionΑΡΗΣ2-2ΟΜΟΝΟΙΑDraw
17/11/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ1-3ΑΠΟΕΛLose
26/11/20175:00 pmΜΑΚΑΡΕΙΟ στάδιοCytavisionΔΟΞΑ1-2ΟΜΟΝΟΙΑWin
04/12/20177:00 pmΓΣΠCytavisionΑ.Ε.Κ.5-0ΟΜΟΝΟΙΑLose
11/12/20175:30 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ0-1ΑΠΟΛΛΩΝΑΣLose
16/12/20175:00 pmΔασάκιCytavisionΕΘΝΙΚΟΣ2-2ΟΜΟΝΟΙΑDraw
21/12/20177:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΠΑΦΟΣ FCWin
02/01/20187:00 pmΑμμόχωστοςCytavisionΑΛΚΗ0-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
06/01/20184:00 pmΜακάρειο στάδιοCytavisionΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
13/01/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΕΡΜΗΣWin
17/01/20188:00 pmΤΣΙΡΕΙΟPrimeTelΑΠΟΛΛΩΝ1-0ΟΜΟΝΟΙΑLose
20/01/20184:00 pmΤΣΙΡΕΙΟCytavisionΑΕΛ2-3ΟΜΟΝΟΙΑWin
30/01/20187:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ5-1ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑWin
07/02/20187:00 pmΑντώνης ΠαπαδόπουλοςCytavisionΑΝΟΡΘΩΣΗ1-2ΟΜΟΝΟΙΑWin
10/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑ3-0ΆρηςWin
14/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑΔΟΞΑ--
17/02/20185:00 pmΓΣΠCytavisionΑΠΟΕΛΟΜΟΝΟΙΑ--
21/02/20185:00 pmΜΑΚΑΡΕΙΟCytavisionΔΟΞΑΟΜΟΝΟΙΑ--
25/02/20185:00 pmΓΣΠPrimeTelΟΜΟΝΟΙΑΔΟΞΑ--