ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ
Δύο αγώνες για την πετοσφαιρική μας ομάδα την προηγούμενη εβδομάδα και ισάριθμες νίκες, με 3-0 (29-31,19-25,21-25) απέναντι σε Παφιακό και Ολυμπιάς Φρενάρου (25-23, 25-16, 25-15).
Η ομάδα μας βρίσκεται στην 2η θέση με 6 βαθμούς, ενώ έχει και αγώνα λιγότερο.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ
Η ομάδα μας κέρδισε 2-3 σετ (25-22,20-25,19-25,26-24,8-15) τον Μαραθώνα για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος Β’ κατηγορίας. Η ομάδα βρίσκεται στη 2η θέση με 2 βαθμούς.

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Την ήττα με 98-67 γνώρισε το Σάββατο η ΟΜΟΝΟΙΑ από τον ΑΠΟΕΛ για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Η ομάδα μας έχει πλέον 7 βαθμούς και είναι στην 5η θέση.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Η ΟΜΟΝΟΙΑ κέρδισε με 2-1 τη Λευκοθέα, στο ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής. Τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχαν οι Ε. Ευθυβούλου (45’) και η C. Chipper (67’). Μετά αυτό το αποτέλεσμα η ΟΜΟΝΟΙΑ βρίσκεται στην 2η θέση με 13 βαθμούς.

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

Πρωτάθλημα ατομικής χρονομέτρησης την χθες για τις κατηγορίες Παίδων/κορασίδων και κάτω με τους αθλητές μας να έχουν για ακόμη μια φορά εντυπωσιακή παρουσία! Πρωταθλητής Πανπαίδων ο Παναγιώτης Νικηφόρου, Πρωταθλήτρια Πανκοραίσδων η Ελίνα Χαραλάμπους και Τριταθλητής Πανπαίδων ο Χρύσανθος Παντελή.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Η ομάδα μας ηττήθηκε με 1-2 από την PSV στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ, ενώ για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος έχασε με 1-0 από τον Ολυμπιακό. Βρίσκεται στην 5η θέση με 15 βαθμούς.